İdrak Haber

Başka Bir Açıdan Musul

Başka Bir Açıdan Musul
28 Kasım 2020 - 19:03

Başka Bir Açıdan Musul

Netflix’e tepki olarak “Başka Bir Açıdan Musul” adlı bir belgesel yayımladı.

İslam Devleti’ne yakın kaynaklar Netflix’in yayınladığı Musul filmine Cuma günü 2016 ve 2017’deki Musul savaşıyla ilgili bir belgesel yayınlayarak yanıt verdi.

“Başka Bir Açıdan Musul” adlı belgesel “birçok gerçek görüntü, savaşların gerçek sahneleri ve yıkıcı mekanizmaların yanı sıra keskin nişancı sahneleri ve ifadeleri” içeriyor.

İnsanları başta LGBT olmak üzere her türlü sapkınlık ve küfür içeren yayınlar ile oyalayan ve onları gerçeklerden alıkoyan Netflix kendi yayınladığı Musul filminde SWAT ekibi ve Haşd-i Şabi güçlerini yüceltmiş ve gerçekleri gizlemişti.

“Rabbimiz Allah’tır” dedikleri için tüm dünyanın gözü önünde katledilen Müslümanlar bugün halen kafirlerin medyalarında farklı şekilde gösterilmekte ve insanlar aldatılmaktadır.

Hava bombardımanının adeta bir yağmur gibi yaşandığı o günlerde tüm dünya hilafeti ikame eden İslam Devleti’ne karşı büyük bir savaşa girmiş ve Müslümanlara karşı Ahzab savaşını akıllara getiren yeni bir Ahzab savaşı meydana gelmişti.

Bugün halen o izzetli günlerin konuşulduğu günümüzde Musul’un yeniden inşa edilmesi için milyar dolarlara ihtiyaç vardır. Bu büyük rakam Musul’da yaşanan yıkımın en büyük delilidir.

Öte yandan yakın dönemin en büyük şehir savaşının yaşandığı Musul’da halen Müslümanların bedenleri enkazlar altından çıkarılmaya devam ediyor.

Belgeseli İzlemek İçin:

https://ia801408.us.archive.org/0/items/mosul-another-perspective-720/Mosul-%20Another%20Perspective%20–%20720%20.mp4?_=1

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İdrak Medya'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2020 İDRAK MEDYA