İdrak Haber

Taliban’dan Geçtiğimiz Günlerde Öldürülen Muhsin Fahrizade İçin Başsağlığı Ziyareti

Taliban’dan Geçtiğimiz Günlerde Öldürülen Muhsin Fahrizade İçin Başsağlığı Ziyareti
30 Kasım 2020 - 20:58

Taliban’dan Geçtiğimiz Günlerde Öldürülen Muhsin Fahrizade İçin Başsağlığı Ziyareti

Yüce Allah’ın lütfuyla yaşadığı değişim ile İslam dininden çıkan ve haçlıların yanında saf tutarak dünyevi kazanımlar elde edeceğini uman Taliban örgütünün gerçek yüzü ortaya çıkmaya devam ediyor.

Taliban örgütüne bağlı bir heyet geçtiğimiz günlerde uğradığı suikast sonucu ölen nükleer bilimci “Muhsin Fahrizade”ye başsağlığı dilemek için Katar’da bulunan İran büyükelçiliğini ziyaret etti.

Rafızi İran hükümetine çalışan bir kişi için başsağlığında bulunan bir örgüt nasıl İslam’ı ve Müslümanları temsil edebilir?

Daha önce de Şii bir kişiyi komutan olarak atayan Taliban örgütü her geçen gün haçlı ve Rafızi farketmeksizin küfür milletleri ile olan ilişkilerini güçlendirmeye devam ediyor.

Taliban örgütü 2018 yılından beri İran ile görüşmelerini sürdürüyor, sahabeye ve Mü’minlerin annelerine küfreden Rafızilerle!

Tüm bu riddeti ve zilletine rağmen halen Taliban örgütü, El-Kaide tarafından benimsenmekte ve Müslüman olarak gösterilmektedir. El-Kaide’nin yanı sıra HTŞ ve yanlıları da bu örgütü kendilerine model olarak görüyor.

Fesubhanallah!

Yıllardır Rafızilerin bu dinden olmadığını ve onlarla savaşmanın gerekli olduğunu dile getiren El-Kaide örgütü bugün biatlı olduğu Taliban’ın bu küfürlerini bilmesine rağmen halen ona bağlılığını sürdürüyor.

İslam Devleti’ni harici ilan edenler bugün sadece İslam Devleti’ne karşı savaşıyor ve Rafızileri, laikleri dost ediniyor. Müslümanlara karşı savaşan ve müşrikleri, laikleri dost edinerek kimin gerçek harici olduğu tüm çıplaklığıyla ortaya çıkıyor.

Yüce Allah’tan dileğimiz ümmetin saflarını bölen, mürtedleri kendilerine dost edinen El-Kaide, Taliban ve HTŞ gibi tüm örgütleri İslam Devleti askerlerinin elleriyle yok etmesidir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları İdrak Medya'ya aittir, resim ve haberler değiştirilemez yalnız dağıtılabilir. Tüm Hakları Saklıdır © 2020 İDRAK MEDYA